Supra dalekohledy
Položek 0 ks
Cena 0 Kč s DPH

Miroslav Matoušek - DALEKOHLEDY

Od 15. dubna 2024 je e-mailová adresa info@dalekohledy.cz hlavní adresou pro komunikaci ohledně astronomické a pozorovací techniky.

Firma Miroslav Matoušek - DALEKOHLEDY působila na českém trhu od roku 1991 a byla jednou z prvních, která nabídla široký sortiment astronomických dalekohledů a příslušenství. Úspěšná třicetiletá historie vytváření a formování českého trhu amatérskou astronomickou technikou se uzavírá ke konci února 2021.

Společnost SUPRA Praha byla dlouholetým partnerem - odběratelem i dodavatelem. Je tak logickým vyústěním i převzetí domény www.dalekohledy.cz, která bude v krátké době využita pro nový e-shop astronomické techniky.

Doufáme, že zákazníkům firmy Miroslav Matoušek - DALEKOHLEDY poskytneme stejně spolehlivé a odborné služby. Zároveň, ač nejsme právním nástupcem, přebíráme od 1. března 2021 již běžící záruky 24 měsíců na námi dodané a firmou Miroslav Matoušek - DALEKOHLEDY prodané výrobky.


Originální vysvětlující text, převzatý z původní titulní strany:

Děkujeme Vám (21. 2. 2021)

Dovolujeme si oznámit

 

všem našim příznivcům i všem přátelům astronomie, že 1. března 2021, po téměř 30 letech působení na českém trhu, naše firma Miroslav Matoušek - Dalekohledy,  prodejce astronomické techniky, ukončuje svoji činnost.

Děkujeme Vám všem za dosavadní podporu a přízeň.

Děkujeme touto cestou i Vám všem, se kteými jsme měli možnost se setkat osobně nebo elektronicky v období od roku 1991 do teď a mohli jsme Vám jakoukoli maličkostí  pomoci  k poodhalení krásy vesmíru.

Omlouváme se tímto zároveň i Vám, jejichž objednávky, které dosud nebyly vyřízené nebo potvrzené, jsme nuceni zrušit. 

 

Krása oblohy nad námi je věčná a přežije nás. Bude ohromovat naše potomky při pohledu vzhůru, na nebesa, i za tisíce let. 

 

Titulní strana SUPRA Praha

 

 


dalekohled
0.156730890274