Supra dalekohledy
Položek 0 ks
Cena 0 Kč s DPH

Dárkové poukazy

Vybíráte dárek pro své blízké, známe či kolegy? Víte, co je baví, ale v jejich koníčku se vyznáte do slova a do písmene jako ”koza v petrželi". Nechce se Vám hodiny nořit do problematiky, která je vám na hony vzdálená? A nevíte, co už doma mají, aby se nestali sběrateli stejných věcí?

Dárkový poukaz SUPRA PrahaJednoduchým, ale elegantním řešením je dárkový poukaz. SUPRA Praha vydává dárkové poukazy na svůj kompletní sortiment, tedy i zarytý astronom amatér u nás může odebrat na poukaz houbařský nůž či dětský luk a naopak myslivci mohou směnit poukaz za hvězdný atlas.

Poukazy v několika nominálních hodnotách lze zakoupit jak přes e-shop tak osobně na prodejně, případně pro Vás připravíme dárkový poukaz v konkrétní hodnotě (většinou do 1-2 pracovních dní).

Používání dárkových poukazů se řídí následujícími pravidly:

Dárkový poukaz na odběr zboží nebo kupón na slevu při nákupu (dále jen poukázku) vydává společnost SUPRA Praha s.r.o. (dále prodávající) jako nepeněžní poukázku svým zákazníkům. Poukázku lze zakoupit buď osobně na provozovně, prostřednictvím e-shopu nebo jí získat jako bonus za již uskutečněný nákup. Pro použití poukázky stanovuje prodávající následující pravidla:

  1. Každá poukázka je opatřena jedinečným kódem, sloužícím k její identifikaci.
  2. Poukázka je přenosná, není vázána na konkrétní osobu.
  3. Platnost poukázky je stanovena na 6 měsíců od data jejího vydání a doba platnosti je na poukázce vyznačena.
  4. Předkladatel poukázky je povinen předložit originál poukázky, který po uskutečnění odběru zboží nebo poskytnutí slevy zůstává prodávajícímu. V případě pochybností může prodávající požadovat prokázání totožnosti. Průkaz totožnosti a další doklady prodávající požaduje i v případě, že to vyžaduje charakter odebíraného zboží (Zákon o zbraních a střelivu ap.)
  5. Poukázku je možné uplatnit pouze jednou a jednorázově (za případné zneužití třetí osobou prodávající neodpovídá).
  6. Poukázku jakkoliv upravovanou, pozměněnou nebo předloženou po uplynutí její doby platnosti může prodávající odmítnout přijmout bez náhrady.
  7. Poukázku není možné zpětně směnit ani na její nominální hodnotu vracet finanční prostředky.
  8. Na zboží získané na základě poukázky se vztahuje standardní záruka, záruční doba počíná běžet okamžikem převzetí zboží.

Objednáním, zakoupením nebo převzetím poukázky bere zákazník na vědomí výše uvedené podmínky pro použití poukázky.

Praha 1. prosince 2014

 


dalekohled
0.161875009537