Supra dalekohledy
Položek 0 ks
Cena 0 Kč s DPH

SUPRA Praha - astronomické dalekohledy

SUPRA Praha je předním dodavatelem amatérských hvězdářských dalekohledů a astronomické techniky na český trh. První oťukávání s astronomickými dalekohledy nastalo v roce 1997 ještě za existence společnosti SUPRA s.r.o., která se stala výhradním zástupcem předního světového výrobce astronomické optiky, americké firmy Celestron Int. pro Čechy. Po vzniku nové společnosti v roce 2000 jsme převzali kompletní již nabízený sortiment a dále rozšiřovali o další značky např. Sky-Watcher, William Optics, Vixen, Orion UK. Velmi těsně spolupracujeme s výzmamnými německými velkoobchody Teleskop-Service, Astro-Shop a AstroShop, odkud zajišťujeme jak pravidelné tak individuální dovozy dalekohledů a příslušenství dle přání zákazníků. Nezůstalo jen u dalekohledů, sortiment se postupně rozšiřoval na příslušenství, doplňky a položky které přímo, či nepřímo s astronomií, astronomickými pozorováními a astrofotografií souvisí.

Aktuálně nabízíme přes 6.000 položek z nich přes 60% držíme běžně skladem. Základem naší práce je všeobecné povědomí o potřebách amatérských astronomů neboť sami se jako amatérští astronomové na tomto poli pohybujeme od počátku 80. let minulého století a průběžně sledujeme vývoj optiky a technologií v tomto oboru.

Sortiment optiky se prolíná i do dalších našich aktivit, neboť binokulární dalekohledy, pozorovací dalekohledy a některé příslušenství je určeno i pro myslivce, ornitology, sportovní střelce či jen rekreační pozorovatele přírody, kteří nás znají z tak trochu jiné stránky.

Spolupodílíme se na organizaci akcí pro veřejnost i amatérské astronomy a to jak technicky tak personálně. Úzce spolupracujeme i s Českou astronomickou společností při organizaci společných akcí. Členové České astronomické společnosti (ČAS) a nově i České společnosti ornitologické (ČSO) mohou využít při nákupu zboží 5% slevu na veškerý nabízený sortiment (s vyjímkou individuálně sjednaných dovozů).

 Veřejné pozorování Litomyšl


dalekohled
0.196818828583